כניסה לפרופיל

הליכון כושר

הליכון כושר הוא אחת ההמצאות המועילות ביותר שהומצאו בעולם האימונים בעשורים האחרונים, ומעיד על כך השימוש הנרחב שלו בכל רחבי העולם.

תרומתו של ההליכון לבריאותם של אינספור אנשים מסביב לגלובוס היא עצומה, וקשה לדמיין כיצד היה נראה תחום הריצה בארצות השונות לולא היה מומצא. בישראל הליכון הכושר הוא פופולרי מאד, וניתן ליהנות ממגוון רחב של הליכונים מקצועיים, המשמשים למגוון פונקציות. כמו כל מכשיר חשמלי חדש שהגיח לשוק, גם כאן השכלולים לא איחרו לבוא זמן רב לאחר המצאתו, ואכן יש למכשיר שלל פיתוחים המתחדשים כל העת, וכל שנשאר הוא פשוט ליהנות מהמבחר.


למי מתאים הליכון הכושר?

הליכון כושר מתאים לכל מי שמעדיף להישאר בבית מסיבות שונות, אך עם זאת לא מוותר על היעדים שהציב לעצמו. ההליכון מתאים מאד למי שיש לו סדר יום לחוץ בבית או בעבודה, והיציאה לריצה כרוכה במאמצים רבים מדי עבורו. כמו כן, הוא פתרון מושלם לאימהות ואבות שנמצאים בבית עם ילדיהם הקטנים, ולא רוצים לוותר על בריאותם ותחביביהם. הליכון כושר מתאים גם לכל מי שאוהב להיות בבית, או שפשוט לא מתחשק לו להתאמן בריצה בחוץ, בשל תנאי מזג האוויר או מכל סיבה שהיא. אילוצים אלה אינם משמשים תירוצים להימנעות מריצה, אלא להיפך – הם מחזקים את הצורך במכשיר אימונים שיתאים לכל אחד.


האם ניתן לבצע פעולות אחרות בזמן השימוש בהליכון כושר?


כשם שרמת הקושי בהליכון נקבעת על פי המשתמש, כך נקבע מה ביכולתו (וברצונו) לעשות בזמן ההליכה או הריצה. יש מי שמעדיפים לשמור על הליכה בקצב איטי ובזמן ממושך, וכך באפשרותם לצפות בטלוויזיה תוך כדי התרגיל, להאזין לתכנים שונים, ואפילו לדבר עם מי שנמצא בחברתם, במקרה של הליכה איטית מאד. לאנשים שמעדיפים ריצה, או הליכה מהירה, כמובן שקשה יותר ואף לא מומלץ להסיח את הדעת בפעולות מעין אלה. אך כמו בריצה מחוץ לבית, ניתן להאזין למוסיקה שאוהבים וכך ליהנות יותר מהאימון.

איך שומרים על הליכון כושר?


כדי למנוע מצב של התיישנות מהירה וכדי לחסוך עגמת נפש וכסף רב, חשוב להקפיד על תחזוק נכון של הלכיון או תיקון הליכון אחת לשבועיים, יש לנתק את המכשיר מהחשמל, להרים את רצועת הריצה ולנקותה משני הצדדים בחומרים עדינים כמו סבון. חשוב להקפיד שהמים לא יחדרו לרכיבים החשמליים, בכדי שלא יקלקלו את ההליכון. לאחר מכן, יש להתיז שמן סיליקון מיוחד השומר על תנועה זורמת של המכשיר, ומדי פעם מומלץ לבצע בדיקה כללית וניקוי יסודי יותר של כל חלקי המכשיר.