כניסה לפרופיל

3 טיפים לשמירה ותחזוקה נכונה של ההליכון שלכם

קניתם הליכון חדש? שיהיה בשעה טובה, עכשיו כשיש לכם סוג של חדר כושר פרטי בבית כל מה שנדרש הוא ללמוד הכול על אודות התחזוקה שתאפשר לכם לשמור על ההליכון לרוץ איתו למרחקים ארוכים. 

אז מה עושים ואיך מתקדמים? במיוחד עבורכם חמישה טיפים שיחסכו מכם ביקור של טכנאי הליכון בצפון בזמן הקרוב. 

שלב מספר 1 ניקיון זה כל הסיפור 

ניקיון הוא חלק מכל תחזוקה בפרט הליכון שעלול בקלות לגרוף לא מעט אבק העלול להיכנס בדפנות ההליכון ולהגיע למקומות העלולים לשבש את פעילותו. אז מה כדאי לעשות כדי לא לצבור אבק? מדי פעם לקחת מטלית ולעבור על שני צידי ההליכון כך שאבק לא יחדור פנימה. 

שלב 2 ביקורת פנימית – להקשיב למה שההליכון שלכם צריך באמת 

כמו בכל דבר, כך גם תחזוקה של ההליכון, כדי למנוע ביקור של טכנאי הליכון בצפון, אם עברו יותר מעשר שעות ריצה אולי כדאי להיעצר, "להקשיב" לרעשי רקע ולשמן את הרצועות באמצעות ספריי סיליקון. 

כמו כל חלקי חילוף שבהם השתמש טכנאי הליכון בצפון, כך גם אתם השתדלו לבחור ספריי איכותי שישמור על האלסטיות ובו זמנית על גמישות הרצועות והתוצאה, אריכות ימים למכשיר האהוב עליכם בבית. 

יש לפזר את החומר בצורה אחידה ושווה לאורך כל המסלול ובשני צדדיו. לאחר פעולה זו יש לחבר את התקע לחשמל ולנסות בזמן אמת הליכה של מספר דקות שתבטיח כי החומר נספג והרעש שהיה (גם אם לא) נעלם וההליכון פועל בצורה טובה. 

שלב 3 הקשר בין טיפול תקופתי לשימוש תקין לטווח הארוך  

אם אתם רוצים לדחות את המפגש עם טכנאי הליכונים בצפון ובו זמנית ליהנות מהליכון שלכם חשוב שתעשו כמה דברים. ראשית יש להביא בחשבון את לוח המקשים, אחר כך לעבור ולבדוק את יציבות הפנאל, את הברגים האחראים על פעילות לרבות רצועות הריצה, מרכוז ומתיחה. 

מבין כל הפעולות של התחזוקה, יש פעולות שיתאפשר לכם להתמודד איתן לבד ואם אתם מגלים כי יש מורכבות, רעש לא סביר או תקלה שעלולה לפגום במכשיר אולי כדאי לכם להיוועץ עם טכנאי הליכונים בצפון. 

טכנאי הליכונים בצפון מגיע עם ניסיון וידע שלעיתים אין לכל אחד ובדיוק כאן הוא יכול לבדוק את הבעיה מקרוב, לאבחן אותה בצורה מדויקת ולתת מענה מדויק במינימום נזקים ומקסימום הצלחה. 

בסיכומו של דבר, מאחורי כל תפקוד של מכשיר כזה או אחר עומדות משימות תחזוקה שאין לפסוח עליהן אלא אם מתגלה בעיה או תקלה שאי אפשר לפתור בעצמכם. 

זקוקים לעזרה? מחפשים ייעוץ בקשר להליכון החדש שרכשתם לאחרונה? במעמד הזה אנחנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם ואחד מאיתנו ישמח לייעץ ולפתור את הבעיה שהתגלתה במסגרת התחזוקה השוטפת.