כניסה לפרופיל

כיצד לבחור טכנאי לתיקון הליכונים?

אחת הדרכים היעילות ביותר להוריד במשקל ולאמץ אורח חיים בריא היא להתאמן באופן קבוע בהליכון. ישנם אלפי סוגים של הליכונים בשוק, בשלל דרגות מחירים. יחד עם זאת, כמו כל מכשיר חשמלי אחר, גם הליכונים נוטים להתקלקל מעת לעת.

 כאמור, היצע ההליכונים מגוון במיוחד, כך שלא כל ההליכונים דומים זה לזה. לכן, במידה וההליכון שלכם התקלקל, עליכם ליצור קשר עם טכנאי הליכונים מומלץ, שיידע לתקן את ההליכון שלכם באופן המיטבי והאמין ביותר. 

סוגי הליכונים שונים

כאמור, ישנם מגוון סוגים של הליכונים בשלל דרגות מחיר, כאשר התיקון של כל דגם דורש יכולות אחרות. מרבית ההליכונים הזמינים כיום למכירה מיוצרים בסין, ואיכותם נמוכה יותר. הליכונים בדרגת מחיר גבוהה יותר מיוצרים בארצות הברית או בבריטניה, והם נוטים להחזיק מעמד יותר שנים. 

משתנים נוספים המשפיעים על איכות ההליכון הם עוצמת המנוע, בולמי הזעזועים וכלילתן של פונקציות מתקדמות כמו שיפוע, מד דופק, תוכניות אימונים מגוונות, מסכים גדולים ועוד. באופן טבעי, ככל שהליכון משוכלל יותר, כך גדלה הסכנה לתקלות שונות. 

אנו מאמינים שבכל הקשור לאביזרי ספורט, ניסיון לחסוך במחיר עלול לעלות לכם ביוקר. משכך, מומלץ להשקיע בהליכון איכותי ואמין.

כיצד לבחור טכנאי לתיקון הליכונים?

הליכון הוא מכשיר עדין ומורכב, כך שתיקונו עשוי להוות משימה לא פשוטה. לכן, בבואכם לבחור בטכנאי לתיקון ההליכון שלכם, עליכם לקחת בחשבון מספר כללי אצבע שיבטיחו שתבחרו בטכנאי המקצועי והאמין ביותר.

תחילה, עליכם לערוך סקר שוק נרחב, אשר במסגרתו תקראו המלצות אודות הטכנאים השונים ותלמדו על טווח המחירים המומלץ לתיקון הליכונים. קחו בחשבון, שתיקון הליכון מקצועי מורכב יותר מתיקון הליכון זול, והמחיר בהתאם. 

לאחר סקר השוק, סביר להניח שתצמצמו את בחירתכם לשלושה עד חמישה טכנאים מומלצים. בשלב זה, אנו ממליצים לכם בחום לשוחח עם כל אחד מהטכנאים, על מנת ולקבל מושג על מידת המקצועיות והאדיבות שלהם. 

אילו משתנים עלינו לקחת בחשבון בבחירת חברה לתיקון הליכונים?

  • מהירות – אנו מאמינים ששירות מסור ומקצועי בא לידי ביטוי במהירות התיקון. לכן, חרטנו על דגלנו לספק ללקוחותינו מענה מהיר ככל האפשר.
  • סטנדרט שירות גבוה – מענה מסור ללקוח בא לידי ביטוי בהקפדה על יחס אישי. לכן, צוות הטכנאים שלנו מתמחה ביחסי אנוש מעולים ובטיפול אדיב ומקצועי.
  • ותק החברה – זה לא סוד שפנייה לחברה חסרת ניסיון היא בבחינת קניית חתול בשק. חברת "יוני איש השירות שלי" הוקמה בשנת 2005, כך שמאחוריה מעל לחמש עשרה שנות טיפול בלקוחות מרוצים. 
  • הטכנאים – לקוחות רבים נוהגים להקל ראש בנושא, ולא מתעניינים בטכנאי שיבצע בסופו של יום את מלאכת התיקון. אף על פי כן, בחירה בחברה אשר מעסיקה טכנאים מקצועיים ואמינים הינה חשובה מאין כמותה. צוות הטכנאים שלנו עבר הכשרות בארץ ובחו"ל, על מנת שיוכל לספק עבורכם את השירות הטוב ביותר.
  • קהל הלקוחות – חברת "יוני איש השירות שלי" מעניקה שירות בכל רחבי הארץ, ללקוחות פרטיים כגון חברות הייטק וחדרי כושר מובילים, וכן לגופים ציבוריים לרבות צבא ההגנה לישראל, משטרת הגבולות, משטרת ישראל ומשרדי הממשלה השונים. 
  • חלקי החילוף – אנו משתמשים אך ורק בחלקים ורכיבים אשר עומדים בסטנדרטים הישראליים והבינלאומיים הנוקשים והמחמירים ביותר.
  • נגישות – חברת "יוני איש השירות שלי" מספקת שירות אישי עד בית הלקוח. כך, אתם יכולים להיות בטוחים שמכשירי הכושר שלכם נמצאים בידיים טובות.

זקוקים לתיקון להליכון? צרו איתנו קשר במספר 0528084333