כניסה לפרופיל

טכנאי הליכונים במרכז

הליכון הוא אחד מן מכשירי הכושר הפופולריים ביותר במאה ה- 21, למעשה כל אדם יכול גם במציאות התובענית של היום למצוא את הזמן לעלות על ההליכון הביתי, לקבוע את רמת הקושי ולבצע פעילות אירובית כזו שלא נופלת בעצימותה מריצה או הליכה מהירה מחוץ לבית, היות ואנו יכולים לבחור את עוצמת הקושי גם לעיתים אף מאתגר יותר. יחד עם זאת שמדובר במכשיר עמיד אשר בנוי לעבוד לאורך זמן אנו נצטרך לעיתים לתקן דברים טכניים על מנת להבטיח את איכות ובטיחות המוצר. איך לבחור טכנאי לשם ביצוע המלאכה?

תיקון הליכונים במרכז: מלאכת מחשבת של ממש

כאשר אנחנו מדברים על תיקון הליכונים ועל טכנאי הליכונים במרכז אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש וכך אנו גם אמורים להתייחס אליה. למעשה, קיימים היום בשוק אין ספור דגמים שונים של הליכונים כאשר כל אחד מן הדגמים דורש טיפול שונה והתייחסות שונה. כמו כן הליכון הוא מוצר "עדין" וטכנולוגי אשר כל הזזה לא נכונה של כבל או רכיב בהליכון יכול לגרום לבעיה יותר גדלה. חברת "יוני איש השירות שלי" מתמחה בכל הקשור לתיקון הליכונים ומציעה מעטפת שלמה, מקצועית ואיכותית.

איכות ללא פשרות

כשפתחנו לפני למעלה מ – 15 שנה את "יוני איש השירות שלי" הבטחנו לשים את עניין אמנת השירות ואת נושא האיכות כמוטיב בכל פעולה עסקית שלנו, אגב זה גם מה שגרם לנו להמשיך לעבוד ללא לאות במשך כ – 15 שנים. חברתנו היא בעלת ניסיון רב ומוניטין בכל הקשור לתיקון הליכונים ובמהלך שנות עבודתנו טיפלנו באלפי לקוחות שונים הן במגזר הציבורי והן בעסקי.

חוג לקוחות גדול

לקוח טוב תמיד חוזר או לחילופין ממליץ לחבריו, היות ואנו מקפידים על סטנדרט שירות גבוה, על מקצועיות, איכות ויחס אישי אנו רואים את התוצאות בשטח ומדי חודש חוזרים אלינו ומגיעים אלינו דרך המלצות עשרות עד מאות לקוחות שונים. כתוצאה מכך יצרנו לנו בשנים האחרונות חוג לקוחות של אלפי לקוחות מרוצים וממליצים. בין לקוחותינו ניתן לראות: חדרי כושר, משטרת ישראל, משרדי ממשלה, צה"ל, חדרי כושר, חברות הייטק והרשימה עוד כמובן ארוכה….

טכנאים בעל כל ההסמכות הרלוונטיות

עבודה עם חשמל היא מלאכה לא פשוטה, כמו כן עבודה עם שבבים ורכיבים דיגיטליים היא עבודה זעירה מאוד ויש לעשות אותה בצורה נכונה. כל הטכנאים שלנו בעלי כל ההסמכות הרלוונטיות לשם ביצוע עבודתם. יחד עם זאת ועל מנת לייעל את איכות השירות עוברים הטכנאים שלנו קורסים שונים בארץ ובעולם.

עד פתח הבית שלכם 

אתם לא צריכים לחשוב איך אתם מצליחים להעביר את ההליכון לשם תיקון, חברתנו מבינה את הצורך בשירות עד הבית במציאות האינטנסיבית של היום ומתאימה את עצמה אליכם בשירות עד הבית ובזמן המתאים לכם.

תיקון הליכון? בוחרים ביוני איש השירות שלי – אנחנו מזמינים אתכם להתקשר עוד היום 0528084333